Hakkımızda

VİZYON

Gelişen ve farklılaşan lojistik ve satış gücüyle, müşterilerin gereksinimlerini hızlı ve sorunsuz şekilde çözen örnek ve lider firma olmak.

Müşteri memnuniyetini maksimim seviyede sağlamak, eğitim ve gelişimi her kulvarda öne çıkarıp, rakiplerine ve en önemli değerimiz müşterilerimize karşı saygı ve etik değerlerini koruyacak şekilde hizmet vermek.

TARİHÇE

1989 yılında Batu Oto adıyla, Levent Diken tarafından İstanbul’da kurulan firmamız, o dönemde otomotiv bakım sarf malzemeleri satmaktaydı.

Sürekli gelişim ve yenilikçi yaklaşım hedefleri doğrultusunda, kuruluşunu takip eden birkaç yıl içerisinde firmamız madeni yağ satışı da yapmaya başlamıştır.

1990’lı yılların başından itibaren, madeni yağ sektöründe, ilk olarak Elf Madeni Yağlar bayiliğini yapmaya başlamıştır.

1997 yılında firmamız artık Batu Oto Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi adını almıştır.

2002 yılı içerisinde Total ve Elf şirketleri, dünya genelinde gerçekleştirilen birleşmeyi takiben, Total Oil Türkiye A.Ş. adı altında hukuken birleştiğinde firmamız artık, Total Madeni yağlarının da İstanbul bölge distribütörlüğünü yapmaya başlamıştır.

2003 yılında büyüme ve gelişme stratejileri doğrultusunda İzmit şubesini açıyor ve Elf ve Total markalarının, İstanbul’un yanı sıra Kocaeli, Adapazarı, Bolu, Düzce ve Yalova illerinin de bölge distribütörlüğünü yürütmeye başlıyor.

2007 yılından itibaren firmamız üstün Alman teknolojisi ürünü olan Varta Akülerinin de bölge bayiliğini alıyor.

2009 yılından beri de İstanbul merkezden, İstanbul, Kocaeli, Adapazarı, Bolu, Düzce ve Yalova illerinde madeni yağ sektöründe hizmetine devam etmektedir.